به نام الله، خدای خلاق عالمچرا املاک 3 بعدی؟

بازدید کاملا واقعی و 3بعدی از املاک از طریق سایت و بالا رفتن دقت در انتخاب و سرعت  بازدید ملک تا حد بسیار بسیار زیاد.

نمونه ملک سپرده شده به این سامانه

_______________________________________________________

حذف مزاحمت  مراجعه حضوری  از ملک شما . (اگر شما خریدار باشید ممکن است صاحب ملک حضور نداشته باشد و اگر شما فروشنده هستید ممکن است در مکانی باشید که وقت نشان دادن ملک خود را به خریدار نداشته باشید)

_______________________________________________________

 محدودیت زمانی شما برای نشان دادن ملک مورد نظر به خریدار یا فروشنده از بین میرود. 

_______________________________________________________

 نیاز به سپردن ملک ملک به 10 ها بنگاه و صرف هزینه های رفت و آمد حذف میشود!!

_______________________________________________________

راحتتر و سریعتر از همیشه با کمترین هزینه ملک مورد نظر خود را بخرید یا بفروشید(ممکن است شما تهران باشید یا بوشهر و برای فروش ملک خود در شیراز نیاز به سپردن ملک به چند بنگاه را داشته باشید که با وجود املاک 3بعدی و سپردن ملک خود به این سامانه  دیگر نیاز به سپردن ملک به بنگاه های مختلف و هزینه های رفت و آمد از بین میرود)

_______________________________________________________

قابلیت معاوضه منحصر به فرد املاک.

_______________________________________________________

رایگان از ملک شما عکس برداری خواهد شد(این عکس برداری بسیار پر هزینه است)

_______________________________________________________

یک کارشناس اختصاصی روی ملک شما کار خواهد کرد.

_______________________________________________________

دارا بودن تمام مجوزات لازم جهت اخذ و ثبت و انتقال سند و رهن و اجاره املاک از اتحادیه املاک کشور و امنیت بسیار بالا در معاملات و اخذ قرار داد تخصصی فی مابین طرفین قرار داد.

با سپاس از اینکه وقت گران بهای خود را صرف خواندن سودهای املاک 3 بعدی کردید

 

پنج شنبه 2 آذر 1396
املاک 3 بعدی | بررسی ملک بصورت 3 بعدی ، انتخاب آسان و سریع ! ورود ثبت نام

دسته بندی خبرها

اعتراض دولتی به نرخ سود وام مسکن

پنج شنبه 3 دی 1394 1522 بازدید کننده گروه املاک


اعتراض دولتی به نرخ سود وام مسکن

گروه مسکن : معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی، با انتقاد از تغییراتی که در پیشنهاد اولیه «افزایش سقف تسهیلات اوراق مسکن» حین تصویب آن در بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار به‌وجود آمد، اعلام کرد: افزایش 5/ 2 واحد درصدی نرخ سود تسهیلات بدون سپرده خرید مسکن از 16 درصد به 5/ 18 درصد، مغایر با اهداف از پیش تعیین شده توسط دولت برای تحریک غیرتورمی معاملات مسکن است.

به گزارش «دنیای اقتصاد» با مصوبه دو هفته پیش، بانک مسکن از دو روز گذشته، پرداخت 70 میلیون تومان وام خرید مسکن بدون سپرده به شکل اوراق را با سود سالانه 5/ 18 درصد آغاز کرد. این وام پیش‌تر، تا سقف 45 میلیون تومان و با سود 16درصد پرداخت می‌شد. حامد مظاهریان، معاون آخوندی دیروز در واکنش به سود جدید، با بیان اینکه‌ در مذاکرات مشترک ماه‌های اخیر بین بانک مسکن، بانک مرکزی، وزارت اقتصاد و وزارت راه و شهرسازی، صحبتی از افزایش نرخ سود تسهیلات اوراق مسکن نبود، گفت: با این نرخ سود، احتمال می‌رود بازپرداخت تسهیلات 70 میلیون تومانی، از استطاعت متقاضیان مصرفی دهک‌های میانی خارج شود و در نتیجه، میدان برای تقاضای سرمایه‌ای و گروه‌های توانمند باز شود که در این صورت، وام‌های جدید به جامعه هدف نخواهد رسید. به گزارش «دنیای اقتصاد» بانک مسکن برای تامین منابع لازم برای پرداخت تسهیلات بدون سپرده خرید مسکن، موفق شد نرخ سپرده قانونی حساب مربوطه را با اجازه بانک مرکزی از 10 درصد به 2 درصد کاهش دهد که البته این موضوع مورد تایید مسولان بخش مسکن نیز هست اما افزایش نرخ سود تسهیلات چون باعث سنگین‌ شدن اقساط ماهانه می‌شود، مورد تایید مسوولان نیست. شرایط کنونی بازار مسکن، حاوی ثبات قیمت‌ها و در عین حال افزایش نامحسوس حجم معاملات است.

 

هرچند تمایل به خرید مسکن در سمت تقاضا مشاهده می‌شود، اما به دلیل نبود نقدینگی در دسترس خریداران، امکان رونق تا همین ماه گذشته وجود نداشته است. با این حال، پیش‌بینی‌های کارشناسی از تغییر اوضاع در سال آینده حکایت دارد. مسیر فعلی قیمت مسکن احتمال می‌رود در سال آینده تغییر کند، اما این تغییر لزوما به معنای افزایش نامتعارف نیست.

برچسب ها
،
اعتراض دولتی به نرخ سود وام مسکناملاک3بعدی,املاک 3بعدی, املاک سه بعدی ,مرجع املاک شیراز ,املاک شیراز,خرید و فروش ملک شیراز,بانک اطلاعات املاک شیراز,خرید آپارتمان شیراز, بنگاه های شیراز ,hlgh; advhc, ovdn lg; nv advhc,fijvdk shdj hlgh;,12/24/2015گروه مسکن : معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی، با انتقاد از تغییراتی که در پیشنهاد اولیه &laqu ... گروه مسکن : معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی، با انتقاد از تغییراتی که در پیشنهاد اولیه «افزایش سقف تسهیلات اوراق مسکن» حین تصویب آن در بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار به‌وجود آمد، اعلام کرد: افزایش 5/ 2 واحد درصدی نرخ سود تسهیلات بدون سپرده خرید مسکن از 16 درصد به 5/ 18 درصد، مغایر با اهداف از پیش تعیین شده توسط دولت برای تحریک غیرتورمی معاملات مسکن است.به گزارش «دنیای اقتصاد» با مصوبه دو هفته پیش، بانک مسکن از دو روز گذشته، پرداخت 70 میلیون تومان وام خرید مسکن بدون سپرده به شکل اوراق را با سود سالانه 5/ 18 درصد آغاز کرد. این وام پیش‌تر، تا سقف 45 میلیون تومان و با سود 16درصد پرداخت می‌شد. حامد مظاهریان، معاون آخوندی دیروز در واکنش به سود جدید، با بیان اینکه‌ در مذاکرات مشترک ماه‌های اخیر بین بانک مسکن، بانک مرکزی، وزارت اقتصاد و وزارت راه و شهرسازی، صحبتی از افزایش نرخ سود تسهیلات اوراق مسکن نبود، گفت: با این نرخ سود، احتمال می‌رود بازپرداخت تسهیلات 70 میلیون تومانی، از استطاعت متقاضیان مصرفی دهک‌های میانی خارج شود و در نتیجه، میدان برای تقاضای سرمایه‌ای و گروه‌های توانمند باز شود که در این صورت، وام‌های جدید به جامعه هدف نخواهد رسید. به گزارش «دنیای اقتصاد» بانک مسکن برای تامین منابع لازم برای پرداخت تسهیلات بدون سپرده خرید مسکن، موفق شد نرخ سپرده قانونی حساب مربوطه را با اجازه بانک مرکزی از 10 درصد به 2 درصد کاهش دهد که البته این موضوع مورد تایید مسولان بخش مسکن نیز هست اما افزایش نرخ سود تسهیلات چون باعث سنگین‌ شدن اقساط ماهانه می‌شود، مورد تایید مسوولان نیست. شرایط کنونی بازار مسکن، حاوی ثبات قیمت‌ها و در عین حال افزایش نامحسوس حجم معاملات است. هرچند تمایل به خرید مسکن در سمت تقاضا مشاهده می‌شود، اما به دلیل نبود نقدینگی در دسترس خریداران، امکان رونق تا همین ماه گذشته وجود نداشته است. با این حال، پیش‌بینی‌های کارشناسی از تغییر اوضاع در سال آینده حکایت دارد. مسیر فعلی قیمت مسکن احتمال می‌رود در سال آینده تغییر کند، اما این تغییر لزوما به معنای افزایش نامتعارف نیست.5.0