به نام الله، خدای خلاق عالمچرا املاک 3 بعدی؟

بازدید کاملا واقعی و 3بعدی از املاک از طریق سایت و بالا رفتن دقت در انتخاب و سرعت  بازدید ملک تا حد بسیار بسیار زیاد.

نمونه ملک سپرده شده به این سامانه

_______________________________________________________

حذف مزاحمت  مراجعه حضوری  از ملک شما . (اگر شما خریدار باشید ممکن است صاحب ملک حضور نداشته باشد و اگر شما فروشنده هستید ممکن است در مکانی باشید که وقت نشان دادن ملک خود را به خریدار نداشته باشید)

_______________________________________________________

 محدودیت زمانی شما برای نشان دادن ملک مورد نظر به خریدار یا فروشنده از بین میرود. 

_______________________________________________________

 نیاز به سپردن ملک ملک به 10 ها بنگاه و صرف هزینه های رفت و آمد حذف میشود!!

_______________________________________________________

راحتتر و سریعتر از همیشه با کمترین هزینه ملک مورد نظر خود را بخرید یا بفروشید(ممکن است شما تهران باشید یا بوشهر و برای فروش ملک خود در شیراز نیاز به سپردن ملک به چند بنگاه را داشته باشید که با وجود املاک 3بعدی و سپردن ملک خود به این سامانه  دیگر نیاز به سپردن ملک به بنگاه های مختلف و هزینه های رفت و آمد از بین میرود)

_______________________________________________________

قابلیت معاوضه منحصر به فرد املاک.

_______________________________________________________

رایگان از ملک شما عکس برداری خواهد شد(این عکس برداری بسیار پر هزینه است)

_______________________________________________________

یک کارشناس اختصاصی روی ملک شما کار خواهد کرد.

_______________________________________________________

دارا بودن تمام مجوزات لازم جهت اخذ و ثبت و انتقال سند و رهن و اجاره املاک از اتحادیه املاک کشور و امنیت بسیار بالا در معاملات و اخذ قرار داد تخصصی فی مابین طرفین قرار داد.

با سپاس از اینکه وقت گران بهای خود را صرف خواندن سودهای املاک 3 بعدی کردید

 

پنج شنبه 2 آذر 1396
املاک 3 بعدی | بررسی ملک بصورت 3 بعدی ، انتخاب آسان و سریع ! ورود ثبت نام

دسته بندی خبرها

اتفاقی عجیب در صنعت هتل داری ایران

شنبه 5 دی 1394 1642 بازدید کننده گروه املاک


اتفاقی عجیب در صنعت هتل داری ایران

سایت صدای اقتصاد نوشت:توافق هسته ای و اجرای برجام، موجی از امیدواری را در صنعت گردشگری ایران به وجود آورده‌است. فعالان اقتصادی امیدوارند در حاشیه اجرای برجام و بهبود جو روانی در مورد سفر به ایران، صنعت گردشگری کشور با رونق تازه‌ای همراه شود.
 

 

با این حال برخی گمانه‌زنی‌ها نشان می‌داد که صنعت هتل‌داری ایران به دلایل مختلف توان همراهی با دوران تازه را ندارد. اما به تازگی مجموعه‌ طراحی هتل‌هایی در ایران موفق شده در رقابت با هتل های بین‌المللی به عنوان برترین در جایزه بزرگ انجمن طراحان بین المللی انگلیس دست پیدا کند.

این اتفاق در شرایطی رخ داد که هتل های شناخته شده بین المللی مانند هتل کمپینسکی چانگشا، هتل رفلز جاکارتا، هتل رایشهف هامبورگ، هتل ایبیس استایل ادینبورگ، هتل لی کمپوس روسین (فرانسه)، هتل لونا 2 اشتودیوس بالی، سویس هتل بدروم، لوبو هتل مانیل، هتل و زمین تنیس رینوم گایا آنتالیا، هتل اسپای سیکس سنس اسپانیا، هتل سنتی چرچ سوئیت انگلستان، هتل اپیکورین شیکاگو، هتل تایتانیک شیکاگو و هتل ویرجین شیکاگو  نیز در این رقابت شرکت داشتند. این جایزه به عنوان یکی از معتبرترین جوایز بین المللی در زمینه طراحی هتل شناخته می شود. دریافت چنین نشانی  از سوی مهندس آقابابابی برای اولین بار توسط یک ایرانی در شرایطی رخ می دهد که همزمان با بهبود فضای بین المللی، امیدها به توسعه صنعت هتل داری در کشور زنده شده است.

بیش از یک هزار و 100 هتل در ایران فعالیت می‌کنند. در میان این هتل‌ها تنها 25 مورد با پنج ستاره از مهمانان خود پذیرایی می‌کنند. نزدیک به 75 هتل 4 ستاره نیز در کشور فعال هستند. در همین حال فضای ایجاد شده، موجی از امید را به وجود آورده تا با رونق گردشگری در کشور، صنعت هتل داری نیز روند صعودی را پیش گیرد. این در شرایطی است که هتل‌داری ایرانی نیز منتقدانی دارد. با این وجود حضور هتل های ایرانی در لیست برترین‌های دنیا، موجب شده تا نگاه‌ سرمایه‌گذاران به سمت صنعت هتل‌داری در ایران تغییر کند. صنعت هتل‌داری در ایران به دلیل یک دهه تحریم‌ها و کاهش حضور گردشگران خارجی متناسب با پتانسیل های گردشگری کشور رشد نداشته‌است. با این حال حضور هتل‌های ایرانی در فستیوال های بین المللی و کسب عناوین جدید موجب شده تا گمانه‌زنی ها در مورد تقویت صنعت‌ هتل داری در کشور بیشتر شود. 


برچسب ها
،
اتفاقی عجیب در صنعت هتل داری ایراناملاک3بعدی,املاک 3بعدی, املاک سه بعدی ,مرجع املاک شیراز ,املاک شیراز,خرید و فروش ملک شیراز,بانک اطلاعات املاک شیراز,خرید آپارتمان شیراز, بنگاه های شیراز ,hlgh; advhc, ovdn lg; nv advhc,fijvdk shdj hlgh;,12/26/2015سایت صدای اقتصاد نوشت:توافق هسته ای و اجرای برجام، موجی از امیدواری را در صنعت گردشگری ایران به وجود ... سایت صدای اقتصاد نوشت:توافق هسته ای و اجرای برجام، موجی از امیدواری را در صنعت گردشگری ایران به وجود آورده‌است. فعالان اقتصادی امیدوارند در حاشیه اجرای برجام و بهبود جو روانی در مورد سفر به ایران، صنعت گردشگری کشور با رونق تازه‌ای همراه شود.  با این حال برخی گمانه‌زنی‌ها نشان می‌داد که صنعت هتل‌داری ایران به دلایل مختلف توان همراهی با دوران تازه را ندارد. اما به تازگی مجموعه‌ طراحی هتل‌هایی در ایران موفق شده در رقابت با هتل های بین‌المللی به عنوان برترین در جایزه بزرگ انجمن طراحان بین المللی انگلیس دست پیدا کند.این اتفاق در شرایطی رخ داد که هتل های شناخته شده بین المللی مانند هتل کمپینسکی چانگشا، هتل رفلز جاکارتا، هتل رایشهف هامبورگ، هتل ایبیس استایل ادینبورگ، هتل لی کمپوس روسین (فرانسه)، هتل لونا 2 اشتودیوس بالی، سویس هتل بدروم، لوبو هتل مانیل، هتل و زمین تنیس رینوم گایا آنتالیا، هتل اسپای سیکس سنس اسپانیا، هتل سنتی چرچ سوئیت انگلستان، هتل اپیکورین شیکاگو، هتل تایتانیک شیکاگو و هتل ویرجین شیکاگو  نیز در این رقابت شرکت داشتند. این جایزه به عنوان یکی از معتبرترین جوایز بین المللی در زمینه طراحی هتل شناخته می شود. دریافت چنین نشانی  از سوی مهندس آقابابابی برای اولین بار توسط یک ایرانی در شرایطی رخ می دهد که همزمان با بهبود فضای بین المللی، امیدها به توسعه صنعت هتل داری در کشور زنده شده است.بیش از یک هزار و 100 هتل در ایران فعالیت می‌کنند. در میان این هتل‌ها تنها 25 مورد با پنج ستاره از مهمانان خود پذیرایی می‌کنند. نزدیک به 75 هتل 4 ستاره نیز در کشور فعال هستند. در همین حال فضای ایجاد شده، موجی از امید را به وجود آورده تا با رونق گردشگری در کشور، صنعت هتل داری نیز روند صعودی را پیش گیرد. این در شرایطی است که هتل‌داری ایرانی نیز منتقدانی دارد. با این وجود حضور هتل های ایرانی در لیست برترین‌های دنیا، موجب شده تا نگاه‌ سرمایه‌گذاران به سمت صنعت هتل‌داری در ایران تغییر کند. صنعت هتل‌داری در ایران به دلیل یک دهه تحریم‌ها و کاهش حضور گردشگران خارجی متناسب با پتانسیل های گردشگری کشور رشد نداشته‌است. با این حال حضور هتل‌های ایرانی در فستیوال های بین المللی و کسب عناوین جدید موجب شده تا گمانه‌زنی ها در مورد تقویت صنعت‌ هتل داری در کشور بیشتر شود. 5.0